Haber

Sülüklü Mahallesi’nden hizmet için teşekkürler

Şehitkamil ilçesi sülüklü mahallede yapılan sosyal tesis, toprak yol, kilitli parke taşı ve çevre düzenleme çalışmaları mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı.

Her mahalleye birebir hizmet verme anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Sülüklü Mahallesi’nde de birçok hizmeti devreye soktu. Mahallede oturanların en önemli ihtiyaçlarını sırayla karşılayan Başkan Fadıloğlu; Sülüklü Göl’de çevre düzenlemesi, arazi yolu açma çalışmaları, sosyal tesisler, kilitli kaldırım taşları gibi birçok konuda yürütülen çalışmaları da tamamladı.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu tarafından mahallelerine her türlü hizmetin verildiğini belirten Sülüklü Mahalle Muhtarı Süleyman Altın, “Öncelikle Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na mahallemize yaptığı tüm hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. .Mahallemize kilitli kaldırım taşı ihtiyacımız vardı.Vatandaşlarımız büyük bir üzüntü yaşıyorlardı.Durumu Önderliğimize bildirdik ve Önderliğimizden kısa sürede yanıt aldık.Belediye ekiplerimiz mahallemizde bir çok sokağımızı kilitli parke taşı ile döşedi. Mahallemizde sosyal tesis yok.Bu konuda Önderliğimizden bir söz almıştık.Sağolunlar bu sözümüzü de Önderliğimiz yerine getirdi.Mahallemize çok güzel bir sosyal tesis yaptırdı.Nereye yol istersek oraya. Kara yollarımız ile ilgili açıldı liderimiz bizi kırmadı ve kara yollarımızı açtı.Bizim mahallemizde de Sülüklü gölümüz var.İşletilip kullanıma açıldı.B konusunda liderimizden ne istediysek. Mahallemizin yarısı, liderimiz bizi hiç boş bırakmadı. Mahallemiz için her türlü hizmeti yaptı. Mahallemize yaptıkları tüm hizmetlerden dolayı Önderliğimize ve ekibine bir kez daha gönülden teşekkür ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu