Haber

Milletvekili Etyemez: 14 Mayıs’ta halledeceğiz

KONYA (İGFA) –AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez milletvekili adaylarının seçiminin ardından açıklamalarda bulundu.

Mukaddes bir davanın mirasını omuzlarında taşıyan Milletvekili Halil Etyemez, AK Parti adaylarına Konya ve Türkiye için hayırlı olmasını dileyerek, milletvekili adaylarına da millete hizmet yolunda başarılar diledi.

Konya’ya güzel hizmetler götürmek için var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Halil Etyemez, “Türkiye, Türk Yüzyılının şafağındadır. İnşallah 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğiz ve AK Partimizi sandıktan birinci parti olarak çıkaracağız. 14 Mayıs’ta bağımsızlığımıza ve geleceğimize hep birlikte sahip çıkacağız. Bugüne kadar yaptığımız gibi partimiz ve teşkilatımızla birlikte ülkemize ve Konya’ya hayırlı hizmetler yapmak için çalışacağız. Milletimizin hizmetkarı olma anlayışıyla gece gündüz demeden çalışan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, vatanımız için durmak yok, durmak yok, devam diyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu